Zaterdag 26 mei play-offs, 15:00 Hurley H1 - Klein Zwitserland. Schrijf je team in voor één van de super leuke Hurley toernooien: B-toernooi 24 juni, C-toernooi 21 mei, D-toernooi 30 juni, EF-toernooi 1 juli. Scroll naar beneden, kies het toernooi van je leeftijdscategorie en schrijf je online in. Zo makkelijk is het.
 

Trainingsschema

Junioren A
MA1
19:00 - 20:30
KG20w - AB
Trainer(s)
Jesse Martens
Opmerkingen
MA3
17:30 - 19:00
KG07z - AB
Trainer(s)
Mark van Beek
Opmerkingen
MA4
19:00 - 20:30
KG07z - AB
Trainer(s)
Mark van Beek
Bowien Post
Opmerkingen
MA5
19:00 - 20:30
KG07z - CD
Trainer(s)
Mark van Beek
Opmerkingen
Junioren B
MB1
19:00 - 20:30
KG21w - AB
Trainer(s)
Jasper Kokx
Opmerkingen
MB2
19:00 - 20:30
KG22w - CD
Trainer(s)
Bart Jan Sorée
Opmerkingen
MB3
19:00 - 20:30
KG22w - AB
Trainer(s)
Edmar Verheij
Opmerkingen
MB4
17:30 - 19:00
KG07z - CD
Trainer(s)
Bowien Post
Opmerkingen
Lotte Dekker
Junioren C
MC1
17:30 - 19:00
KG21w - CD
Trainer(s)
Loek Snijders
Opmerkingen
Junioren D
MD1
17:30 - 19:00
KG20w - AB
Trainer(s)
Merel Start
Opmerkingen
MD5
16:00 - 17:30
KG07z - CD
Trainer(s)
Jet Pannekeet
Opmerkingen
Junioren A
JA1
19:00 - 20:30
KG21w - CD
Trainer(s)
Tomasz Kotulski
Opmerkingen
Junioren B
JB1
19:00 - 20:30
KG20w - CD
Trainer(s)
Bengt Schuitemaker
Opmerkingen
Junioren C
JC1
17:30 - 19:00
KG20w - CD
Trainer(s)
Jesper de Korte
Opmerkingen
JC2
17:30 - 19:00
KG22w - AB
Trainer(s)
Edmar Verheij
Opmerkingen
Junioren D
JD1
17:30 - 19:00
KG21w - AB
Trainer(s)
Lex Tump
Opmerkingen
JD5
16:00 - 17:30
KG07z - AB
Trainer(s)
Jisk Rijnders
Opmerkingen
Overig
Meisjes F
16:00 - 17:15
KG21w - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining
16:00 - 17:00
KG23oef
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
1e jaars JE
16:00 - 17:15
KG20w - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
1e jaars ME
16:00 - 17:15
KG20w - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Jongens F
16:00 - 17:15
KG21w - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining
17:00 - 18:00
KG23oef
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
MC1 / MD1 / MD2 / JD2
Keeperstraining
18:00 - 19:00
KG23oef
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
JB3 / JB4 / JB5
Keeperstraining
19:00 - 20:00
KG23oef
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
JA3 / JB2 / MA2 / MB2
Keeperstraining
20:00 - 21:00
KG23oef
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Senioren
Trimhockey
20:30 - 22:00
KG20w
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen