Febe naar selectie Nederlands B

Afgelopen weekend heeft Febe Vergouwen (MB1) deelgenomen met het Opleiding


LEES VERDER

Informatie avonden 7 & 14 mei m.b.t. blaashal en veld 7

Belangrijk! 7 en 14 mei obligatieplan informatie


LEES VERDER

Succes Friday master class gevierd

Succes Friday Master Class gevierd

Een aantal jaar geled


LEES VERDER

Hurley super trots op haar jeugd

Hurley super trots op haar jeugd
Febe Vergouwen uit


LEES VERDER

Hurley neemt Smeercase in gebruik

Hurley neemt Smeercase in gebruik

Hurley nee


LEES VERDER

D-feest 11 mei

Het jaarlijkse D-feest vindt plaats op zaterdag 11 mei. Je kunt kaartjes ko


LEES VERDER

Gezocht, Oranje ambassadeur

Beste Hurleyanen,

Naast dat Hurley op zoek is


LEES VERDER

Familietoernooi verplaatst

Familietoernooi verplaatst

Beste Hurleyanen


LEES VERDER

Hurley hockeykampen 2019

Beste ouders/kids uit de E, D en C jeugd,
<


LEES VERDER

Vacatures bij Hurley, meld je aan

Dag in, dag uit zijn tientallen professionals en een enorme gr


LEES VERDER

Nationale sportkampen op Hurley

Mei en zomer: clinicdagen en hockeykampen op Hurley!


LEES VERDER

Nieuws van één van onze hoofdsponsoren.

Osaka organiseert samen met Red Bull en Sjoerd Marijne, ex bondscoach van


LEES VERDER

Hurley toernooien

Hurley toernooien 2019


Zoals ieder


LEES VERDER

Train met Hoofdklasse-spelers Daan Dekker & Siem Schoenaker

Train met Hoofdklasse-spelers Daan Dekker & Siem Schoenaker!
He


LEES VERDER

Nieuwe Bosuiltjes seizoen 2019/2020

Op zaterdagmorgen tussen 08.30-09. 30  uur komen de Bosuiltjes l


LEES VERDER

OranjeHockey feest tijdens de Pro League

Kom naar het OranjeHockey feest tijdens de FIH Pro League


LEES VERDER
 

Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Meisjes D1 Lex Tump
Milo Josephus Jitta
KG22w - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D2 KG22w - CD Kevin Koster
16:30 - 17:30 1e jaars JE Trainingsgroep KG21w - CD
16:30 - 17:30 1e jaars ME Trainingsgroep KG21w - AB
16:30 - 17:30 Jongens F Trainingsgroep KG20w - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F Trainingsgroep KG20w - AB
16:30 - 17:45 Jongens D4 KG07z - CD
16:30 - 17:45 Meisjes D3 Myra Murnaghan KG07z - AB Juliette Meijer
17:30 - 19:00 Jongens C1 Jesper de Korte
Tijmen Rolink
KG20w - AB
17:30 - 19:00 Jongens C3 Lotte Dekker KG20w - CD
17:30 - 19:00 Jongens C4 Edmar Verheij KG22w - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Loek Snijders KG22w - AB
17:30 - 18:59 Meisjes C1 Martijn Pelser
Robin Paanakker
KG21w - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Ymke Haanstra KG21w - CD
17:45 - 19:00 Jongens D3 Lucas Keetell KG07z - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D4 Mark van Beek KG07z - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Mark Dijkstra KG21w - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 Suzanne Kerstens KG21w - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Jesse Martens
Loek Snijders
KG20w - AB
19:00 - 20:30 Jongens B4 Peter Roodhart KG20w - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Bengt Kom KG22w - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Jens Wieringa
Laura van Heugten
Pim Wasser
KG22w - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Ymke Haanstra KG07z - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Mark van Beek KG07z - CD
20:30 - 22:00 Dames 13 KG22w DJ1 Jules Reijnen
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 KG22w DJ1 Jules Reijnen
20:30 - 22:00 Dames Jong 4 KG22w DJ1 Jules Reijnen
20:30 - 22:00 Meisjes A4 Ymke Haanstra KG07z - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A5 Mark van Beek KG07z - CD
20:30 - 22:00 Trim Hockeyers KG20w
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Dames 01 KG20w
16:15 - 17:30 Jongens D2 Edmar Verheij KG22w - CD
16:15 - 17:30 Meisjes D2 Ties Vreeburg KG22w - AB Kevin Koster
16:30 - 18:00 Meisjes C1 Martijn Pelser
Robin Paanakker
KG21w - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C3 Britt Henderson KG21w - CD
16:30 - 18:00 Meisjes C5 Bengt Schuitemaker KG07z - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C6 Mark van Beek KG07z - CD
17:15 - 18:30 Jongens D1 Wouter Bellemakers
Merel Start
KG20w - CD
17:15 - 18:30 Meisjes D1 Lex Tump
Milo Josephus Jitta
KG20w - AB
17:30 - 19:00 Jongens C2 Casper van Loon KG22w - CD
17:30 - 19:00 Meisjes A2 Jules Reijnen KG22w - AB
18:00 - 19:30 Jongens B1 Jesse Martens
Loek Snijders
KG21w - AB
18:00 - 19:30 Jongens B2 Britt Henderson KG21w - CD
18:00 - 19:30 Jongens C5 Mark van Beek KG07z - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Edmar Verheij KG07z - AB
18:30 - 21:00 Dames 01 KG20w
19:00 - 21:00 Heren 01 KG22w
19:30 - 21:00 Dames 16 KG21w - AB
19:30 - 21:00 Dames 18 KG07z
19:30 - 21:00 Dames 19 KG07z
19:30 - 21:00 Dames 20 KG07z
19:30 - 21:00 Dames Jong 3 KG21w - AB
19:30 - 21:00 Heren 04 KG21w - CD
21:00 - 22:30 Dames 02 KG22w - CD
21:00 - 22:30 Dames 09 KG22w - AB
21:00 - 22:30 Dames 11 KG22w - AB
21:00 - 22:30 Dames 17 KG07z
21:00 - 22:30 Dames 21 KG07z
21:00 - 22:30 Heren 02 KG20w - AB
21:00 - 22:30 Heren 09 KG21w - CD
21:00 - 22:30 Heren 12 KG21w - AB
21:00 - 22:30 Heren 15 KG21w - BC
21:00 - 22:30 Heren 17 KG20w - CD
21:00 - 22:30 Heren 18 KG20w - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 Jongens F Trainingsgroep KG20w - CD Jongens F5
14:00 - 15:00 Meisjes F Trainingsgroep KG20w - AB
15:15 - 16:15 1e jaars JE Trainingsgroep KG20w - CD
15:15 - 16:15 1e jaars ME Trainingsgroep KG20w - AB
15:15 - 16:30 Meisjes D5 KG07z - CD
15:15 - 16:30 Meisjes D6 KG07z - AB
15:30 - 16:45 Jongens D2 Edmar Verheij KG22w - AB
15:30 - 16:45 Jongens D6 KG22w - CD Kevin Koster
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 KG21w
16:30 - 17:30 Jongens 8E2 KG21w
16:30 - 17:30 Jongens 8E3 KG21w
16:30 - 17:30 Jongens 8E4 KG21w
16:30 - 18:00 Jongens B6 Mark van Beek KG07z - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 KG20w
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 KG20w
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 KG20w
16:30 - 17:30 Meisjes 8E4 KG20w
16:30 - 18:00 Meisjes B3 Ernst van der Burg KG07z - AB
16:45 - 18:00 Jongens D1 Merel Start
Wouter Bellemakers
KG22w - AB
16:45 - 18:00 Jongens D5 KG22w - CD Kevin Koster
17:00 - 17:45 Keeperstraining Trainingsgroep KG23oef Feiko. JB1/JC1/JC2 Fleur/Elise JD1/JD2/MD1
17:30 - 19:00 Jongens A1 Mark Dijkstra
Casper van Loon
KG20w - AB
17:30 - 19:00 Meisjes A1 Bengt Kom
Senna Bombach
KG20w - CD
18:00 - 18:45 Keeperstraining Trainingsgroep KG23oef Feiko. MB1/MB2/MC1 Fleur/Elise MC2/MC3/MC4 Pieter. JB2/JB3/JB4/JB5/MB3
18:00 - 19:30 Jongens B3 Bengt Schuitemaker KG22w - CD
18:00 - 19:30 Jongens B5 Ernst van der Burg KG07z - AB
18:00 - 19:30 Jongens C1 Jesper de Korte
Tijmen Rolink
KG21w - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A3 Mark van Beek KG07z - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Jens Wieringa
Laura van Heugten
Pim Wasser
KG22w - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Ymke Haanstra KG21w - CD
19:00 - 21:00 Dames 01 KG20w
19:15 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep KG23oef Fieko. JA1 Fleur/Elise JC3/JC4/JC5 Pieter. JA2/JA3/MA2/MA3
19:30 - 21:00 Dames 03 KG22w - AB
19:30 - 21:00 Dames 07 KG22w - CD
19:30 - 21:00 Dames Jong 2 KG07z - AB
19:30 - 21:00 Heren 05 KG21w - AB
19:30 - 21:00 Heren 06 KG21w - CD
19:30 - 21:00 Heren 20 KG07z - CD
19:30 - 21:00 Heren 21 Laurens Hesse KG07z - BC
20:00 - 21:00 Keeperstraining Trainingsgroep KG23oef Feiko. senioren Fleur/Elise. senioren
21:00 - 22:30 Dames 04 KG22w - CD
21:00 - 22:30 Dames 05 Marc van Oene KG22w - AB
21:00 - 22:30 Dames 06 KG20w - CD
21:00 - 22:30 Dames 14 KG07z
21:00 - 22:30 Dames 15 KG07z
21:00 - 22:30 Heren 13 KG21w - AB
21:00 - 22:30 Heren 14 KG21w - AB
21:00 - 22:30 Heren 23 KG21w - CD
21:00 - 22:30 Heren Veteranen A KG20w - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Jongens D3 Lucas Keetell KG20w - CD
16:15 - 17:30 Meisjes D3 Kenny Bain KG20w - AB
16:30 - 18:00 Jongens C1 Jesper de Korte
Tijmen Rolink
KG21w - CD
16:30 - 18:00 Jongens C2 Casper van Loon KG21w - AB
16:30 - 18:00 Jongens C3 Mark van Beek KG07z - CD
16:30 - 18:00 Meisjes B2 Loek Snijders KG22w - CD
16:30 - 18:00 Meisjes C1 Martijn Pelser
Robin Paanakker
KG22w - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C3 Britt Henderson KG07z - AB
17:30 - 19:00 Jongens A1 Mark Dijkstra
Kenny Bain
KG20w - AB
17:30 - 19:00 Jongens A2 Suzanne Kerstens KG20w - CD
18:00 - 19:30 Jongens A3 Mark van Beek KG07z - CD
18:00 - 19:30 Jongens B1 Jesse Martens
Loek Snijders
KG22w - CD
18:00 - 19:30 Jongens B2 Britt Henderson KG21w - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Bengt Kom KG21w - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A2 Jules Reijnen KG07z - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Jens Wieringa
Pim Wasser
KG22w - AB
19:00 - 21:00 Heren 01 KG20w
19:30 - 21:00 Dames 02 KG21w - AB
19:30 - 21:00 Dames Jong 1 KG07z
19:30 - 21:00 Dames Veteranen A KG21w - CD
19:30 - 21:00 Dames Veteranen B KG21w - CD
19:30 - 21:00 Heren 02 KG22w - CD
19:30 - 21:00 Heren 03 KG22w - AB
19:30 - 21:00 Heren 08 KG07z
19:30 - 21:00 Heren 11 KG07z
21:00 - 22:30 Dames 08 KG21w - AB
21:00 - 22:30 Dames 10 KG21w - BC
21:00 - 22:30 Dames 12 KG21w - CD
21:00 - 22:30 Heren 07 KG07z - AB
21:00 - 22:30 Heren 10 KG20w - CD
21:00 - 22:30 Heren 16 KG07z - CD
21:00 - 22:30 Heren 19 KG22w
21:00 - 22:30 Heren 22 KG22w
21:00 - 22:30 Heren Veteranen B KG22w
21:00 - 22:30 Heren Veteranen C KG20w - AB
21:00 - 22:30 Heren Veteranen D KG20w - AB
21:00 - 22:30 Heren Veteranen VL KG23oef
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jongens 8E1 KG20w
16:00 - 17:30 Jongens 8E2 KG20w
16:00 - 17:30 Jongens 8E3 KG20w
16:00 - 17:30 Jongens 8E4 KG20w
16:00 - 17:30 Meisjes 8E1 KG22w
16:00 - 17:30 Meisjes 8E2 KG22w
16:00 - 17:30 Meisjes 8E3 KG22w
16:00 - 17:30 Meisjes 8E4 KG22w
16:30 - 17:30 Keeperstraining Trainingsgroep KG23oef Oscar. MD keepers
16:30 - 17:30 Jongens D4 Bengt Schuitemaker KG07z Friday MasterClass
16:30 - 17:30 Jongens D5 KG07z Friday MasterClass
16:30 - 17:30 Jongens D6 KG07z Friday MasterClass
16:30 - 17:30 Meisjes D4 Bengt Schuitemaker KG21w Friday MasterClass
16:30 - 17:30 Meisjes D5 KG21w Friday MasterClass
16:30 - 17:30 Meisjes D6 KG21w Friday MasterClass
17:30 - 18:30 Keeperstraining Trainingsgroep KG23oef Oscar. JD keepers
17:30 - 18:30 Jongens C4 Bengt Schuitemaker KG07z Friday MasterClass
17:30 - 18:30 Jongens C5 KG07z Friday MasterClass
17:30 - 18:30 Jongens D1 Merel Start
Wouter Bellemakers
KG20w
17:30 - 18:30 Jongens D2 Edmar Verheij KG20w
17:30 - 18:30 Jongens D3 Lucas Keetell KG20w
17:30 - 18:30 Meisjes C4 KG21w Friday MasterClass
17:30 - 18:30 Meisjes C5 Bengt Schuitemaker KG21w Friday MasterClass
17:30 - 18:30 Meisjes C6 KG21w Friday MasterClass
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Lex Tump
Milo Josephus Jitta
KG22w
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Ties Vreeburg KG22w
17:30 - 18:30 Meisjes D3 KG22w
18:30 - 21:00 Dames 01 KG20w
18:30 - 21:00 Heren 01 KG22w
18:30 - 19:30 Jongens B3 Bengt Schuitemaker KG07z Friday MasterClass
18:30 - 19:30 Jongens B4 KG07z Friday MasterClass
18:30 - 19:30 Jongens B5 KG07z Friday MasterClass
18:30 - 19:30 Jongens B6 KG07z Friday MasterClass
18:30 - 19:30 Meisjes B3 Bengt Schuitemaker KG21w Friday MasterClass
18:30 - 19:30 Meisjes B4 KG21w Friday MasterClass
18:30 - 19:30 Meisjes B5 KG21w Friday MasterClass