Let op, tijdens het EK worden alle bezoekers van THC Hurley verzocht om op parkeerterrein P7 (Pinoké) te parkeren. Te bereiken door Hurley voorbij te rijden tot aan het einde van de Kalfjeslaan.*********** Kom bij de leukste club van het bos hockeyen. Van reserve overgangsklasse tot en met de reserve 6e klasse zijn er nog plaatsen vrij voor enthousiaste dames.
 
Huub Arendse Voorzitter
Hans Grönloh Penningmeester
Bibi Krot Secretaris
Marieke Dresmé Technische Zaken Dames
Wouter Martens Technische Zaken Heren
Ernst van der Burg Technische Zaken Jeugd
Anton Hijlkema Tophockey Commissaris
Peter Koetsier Communicatie & Sponsoring
Monique van Dijk Vrijwilligers & Arbitrage
Mark Reinders Verenigingscomplex Commissaris
Safoura Bolderheij Categorieleider Jongens A
Nelleke van Bezooijen Categorieleider Jongens A
Saskia Verhoof Categorieleider Jongens A
Nelleke van Bezooijen Categorieleider Jongens B
Saskia Verhoof Categorieleider Jongens B
Annemieke Heeren Categorieleider Jongens B
Ingrid Korse-Hollands Categorieleider Jongens C
Annemarie den Tex Categorieleider Jongens C
Annemieke Nijsse Categorieleider Jongens D
Marjolein ten Hove-Voster Categorieleider Jongens D
Eefje van Kasteren Categorieleider Jongens E 2e jaars
Ferdau Delea Categorieleider Jongens E 1e jaars
Marije van Ginkel Categorieleider Jongens F
Rebecca Colman Categorieleider Meisjes A
Liesbeth Ribbink Categorieleider Meisjes A
Caroline Murnaghan Categorieleider Meisjes A
Anne Kortenoever Categorieleider Meisjes A
Karola Jansen-Loosen Categorieleider Meisjes B
Bienja Jense Categorieleider Meisjes B
Jeannet Terwal Categorieleider Meisjes B
Aukje Belt Categorieleider Meisjes D
Hilde Klok Categorieleider Meisjes D
Sabine Hoogenbosch Categorieleider Meisjes E 2e jaars
Masha Trommel Categorieleider Meisjes F
Anne Kortenoever Coördinator jongste jeugd
Anne Kortenoever Coördinator jongste jeugd
Sabijn Kool- Vergouwen Categorieleider Jongens Bosuiltjes 2016
Ferdau Delea Hurley Panasj
Coach commissie
Elisabeth Winkel
Marinus Luiten
Laura Bonewit
Pirre Dormans
Wouter Martens
Mink Sjamsoedin Lid 1
Maud van de Ven
Floor Blees Voorzitter
Valentijn Roubroeks Penningmeester
Gijs Admiraal
Lotte Wiggers
Noortje Staal
Jaidy Nieman
Bonny van Inge
Hans Grönloh Voorzitter
Jan-Willem van Strien
Jan Peter Kerstens
OSP Monde Food BV Exploitant
Mark Dijkstra Coördinator Jeugd
Ferdau Delea categorieleider
Jurjen Pen
Lilian Wieringa
Jan-Jaap Smilde
Robert Reutlinger
Annique Geerdink
Wijbe Wieringa LISA, Ledenadministratie & contributies
Heleen van Gelderen Voorzitter
Bibi Krot Commissaris
Xavier Hofman
Annelies van Bemmel Lid 1
Rob Zwartele
Sjam Sjamsoedin
Vertrouwenscontactpersonen
Aleide Schaafsma Vertrouwenscontactpersoon
Claudia van Weldam Vertrouwenscontactpersoon
Vanesse van Eeghen Redactielid
Hans van der Lugt Redactielid
Joannes Paanakker Hoofd redactie (website)
Marc van Oene Redactielid
Monique van Dijk Scheidsrechter Commissaris
Lieke van der Linden Arbitrage Aanwijzing Senioren
Xandra Grönloh - Van Der Meij Arbitrage Aanwijzing Jeugd
Paul Josephus Jitta Hurley CS+ en CS+ light opleiding
Wouter Thone Hurley CS+ en CS+ light opleiding
Peter Koetsier Sponsoring Commissaris
Peter Hijlkema
Rob Content
Marc van Oene
Monique van Dijk Dames Veteranen & trimhockey
Marie-Claire de Gou Dames 13 t/m 19
Lilian Wieringa Dames 3 t/m 7
Claire Fijen Dames 8 t/m 12
Marieke Dresmé Dames Jong
Wouter Martens Heren nieuwe leden
Bas Loman Heren 3 t/m 6
Kik Raymakers Heren 7 t/m 10
Stijn Verstappen Heren 11 t/m 14
Bas Dronkert Heren 15 t/m 19
Gijs Hagemans Heren veteranen
Mink Sjamsoedin Heren 20 t/m 23
Wouter Martens Heren Jong
Hanna Wintzen
Wijnand Stoeckart Lid 1
Hanneke Fray
Marie-claire Mulder
Dorine van der Wind
Domenique Boon
Just van den Broecke
Peter van Baak Tophockey Heren
Bert Vreeken Technisch manager opleidings- en breedteteams
Mark Borgers Technisch manager lijnteams
Frank van Rossem Technisch manager jongste jeugd
Mark Reinders Verenigingscomplex Commissaris
Lou Broekman Clubhuis beheer
Jolanda Koot Verenigingsmanager
Anouk Hellingman Wedstrijden Jeugd ABCD
Lieke van der Linden Wedstrijden Senioren
Bridgit Barbian Wedstrijden Jongste jeugd (EF)
Maartje de Bie Wedstrijden Jongste jeugd (EF)
Hilde Klok Voorzitter
Jesse Martens Zaalhockey Senioren
Rutger / Marielle Bierens de Haan Zaalhockey Jeugd
Tessa van Veggel Zaalhockey Jeugd