Heren 01

Spelers Heren 01

Kenny Bain
Niek Collot D'escury
Gijs van Daalen Buissant des Amorie
Caspar Dobbelaar
Daan Dullemeijer
Jelte van Gennip
Thom Hayward
Casper van Loon
Victor Plat
Emil Schaefer
Roderic Schwirtz
Graeme Scott
Noam Sheridan
Jelmer Siersema
Philip Thiadens
Lex Tump
Pim Wasser
Bengt Wegerif
Martijn Wetzels
Matthew Willis
Daan Wisselink

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Reinoud Wolff
Manager Renze Zwerver

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bloemendaal H1 8 22 7 1 0
2 Rotterdam H1 8 19 6 1 1
3 HGC H1 7 16 5 1 1
4 Den Bosch H1 8 15 5 0 3
5 Kampong H1 7 14 4 2 1
6 Oranje-Rood H1 8 13 4 1 3
7 Amsterdam H1 8 12 3 3 2
8 Pinoké H1 8 11 3 2 3
9 Klein Zwitserland H1 8 4 1 1 6
10 Hurley H1 8 4 1 1 6
11 Tilburg H1 8 3 1 0 7
12 Almere H1 8 1 0 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov Klein Zwitserland H1 14:45 thuis - KG 20 Water
24 nov Pinoké H1 14:45 uit
1 dec HC Bloemendaal H1 n.n.b thuis
8 dec SV Kampong Hockey H1 14:45 uit
1 mrt HGC H1 n.n.b thuis
8 mrt HC Tilburg H1 n.n.b uit
13 mrt AH & BC H1 n.n.b uit
15 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1 n.n.b thuis
5 apr Almeerse HC H1 n.n.b thuis
19 apr HC Oranje Rood H1 n.n.b uit
26 apr Hockey Club Rotterdam H1 n.n.b thuis
3 mei Klein Zwitserland H1 n.n.b uit
10 mei Pinoké H1 n.n.b thuis

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bloemendaal H1 Rotterdam H1 14:30
Den Bosch H1 Pinoké H1 14:45
HGC H1 Almere H1 14:45
Hurley H1 Klein Zwitserland H1 14:45
Kampong H1 Oranje-Rood H1 14:45
Tilburg H1 Amsterdam H1 14:45

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Tilburg H1 Oranje-Rood H1 3-4
HGC H1 Rotterdam H1 3-0
Den Bosch H1 Almere H1 5-0
Kampong H1 Klein Zwitserland H1 4-1
Amsterdam H1 Pinoké H1 3-3
Bloemendaal H1 Hurley H1 6-0
VRIJDAG 20 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood H1 Den Bosch H1 2-4
Pinoké H1 Bloemendaal H1 4-5
Rotterdam H1 Tilburg H1 5-1
Almere H1 Amsterdam H1 1-3
Klein Zwitserland H1 HGC H1 0-2
Hurley H1 Kampong H1 1-4
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Den Bosch H1 Rotterdam H1 2-3
Amsterdam H1 Oranje-Rood H1 2-2
Almere H1 Pinoké H1 3-4
Kampong H1 Bloemendaal H1 2-2
HGC H1 Hurley H1 2-2
Tilburg H1 Klein Zwitserland H1 2-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Rotterdam H1 Amsterdam H1 2-2
Oranje-Rood H1 Almere H1 3-1
Klein Zwitserland H1 Den Bosch H1 0-2
Bloemendaal H1 HGC H1 4-0
Hurley H1 Tilburg H1 2-4
Pinoké H1 Kampong H1 3-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Den Bosch H1 Hurley H1 2-1
Almere H1 Rotterdam H1 1-4
Oranje-Rood H1 Pinoké H1 1-2
Amsterdam H1 Klein Zwitserland H1 1-0
Tilburg H1 Bloemendaal H1 0-5
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Kampong H1 Tilburg H1 2-1
Rotterdam H1 Oranje-Rood H1 3-1
Pinoké H1 HGC H1 1-2
Klein Zwitserland H1 Almere H1 1-1
Bloemendaal H1 Den Bosch H1 3-1
Hurley H1 Amsterdam H1 3-4
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Amsterdam H1 Bloemendaal H1 1-2
Tilburg H1 HGC H1 0-6
Rotterdam H1 Pinoké H1 3-0
Den Bosch H1 Kampong H1 2-1
Oranje-Rood H1 Klein Zwitserland H1 4-1
Almere H1 Hurley H1 3-5
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Bloemendaal H1 Almere H1 4-0
Kampong H1 Amsterdam H1 4-3
Hurley H1 Oranje-Rood H1 0-3
HGC H1 Den Bosch H1 3-2
Pinoké H1 Tilburg H1 2-1
Klein Zwitserland H1 Rotterdam H1 1-4
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
Den Bosch H1 Tilburg H1 3-1
Almere H1 Kampong H1 3-4
Klein Zwitserland H1 Pinoké H1 1-5
Rotterdam H1 Hurley H1 4-3
Oranje-Rood H1 Bloemendaal H1 2-4
Amsterdam H1 HGC H1 7-3