Maandag 19 november, Nederland-Ierland op Hurley om 19:00.
 

Heren 02

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Teun van Rheenen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam H3 9 19 6 1 2
2 Bloemendaal H2 9 19 6 1 2
3 Pinoké H2 9 19 6 1 2
4 Hurley H2 9 17 5 2 2
5 Kampong H2 9 17 5 2 2
6 Rotterdam H2 9 15 4 3 2
7 Cartouche H2 9 15 4 3 2
8 Amsterdam H2 9 11 3 2 4
9 Amsterdam H4 9 9 2 3 4
10 Klein Zwitserland H2 9 6 2 0 7
11 hdm H2 9 3 1 0 8
12 Amsterdam H5 9 3 1 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
18 nov AH & BC H5 10:45 uit
25 nov AH & BC H4 10:45 thuis - KG 20 Water
10 mrt AH & BC H2 n.n.b thuis
17 mrt AH & BC H3 n.n.b uit
24 mrt hdm H2 n.n.b thuis
31 mrt HC Bloemendaal H2 n.n.b uit
7 apr SV Kampong Hockey H2 n.n.b thuis
14 apr Klein Zwitserland H2 n.n.b uit
5 mei Pinoké H2 n.n.b thuis
12 mei V.M.H.C. CARTOUCHE H2 n.n.b uit
19 mei Hockey Club Rotterdam H2 n.n.b uit
26 mei AH & BC H5 n.n.b thuis
2 jun AH & BC H4 n.n.b uit

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam H2 (O) Pinoké H2 (O) 10:45
Amsterdam H3 Klein Zwitserland H2 (O) 10:45
Amsterdam H4 Cartouche H2 (O) 12:30
Amsterdam H5 Hurley H2 (O) 10:45
Bloemendaal H2 (O) Rotterdam H2 (O) 11:00
hdm H2 (O) Kampong H2 (O) 11:00

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Amsterdam H2 (O) Hurley H2 (O) 2-2
hdm H2 (O) Pinoké H2 (O) 0-4
Amsterdam H4 Amsterdam H5 4-2
Bloemendaal H2 (O) Klein Zwitserland H2 (O) 4-0
Kampong H2 (O) Rotterdam H2 (O) 3-3
Amsterdam H3 Cartouche H2 (O) 5-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Rotterdam H2 (O) Amsterdam H4 3-0
Cartouche H2 (O) hdm H2 (O) 2-1
Pinoké H2 (O) Bloemendaal H2 (O) 3-4
Hurley H2 (O) Amsterdam H3 3-2
Amsterdam H5 Amsterdam H2 (O) 1-6
Klein Zwitserland H2 (O) Kampong H2 (O) 0-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Kampong H2 (O) Pinoké H2 (O) 3-1
Klein Zwitserland H2 (O) Rotterdam H2 (O) 1-5
Amsterdam H3 Amsterdam H5 8-1
hdm H2 (O) Hurley H2 (O) 1-4
Bloemendaal H2 (O) Cartouche H2 (O) 3-3
WOENSDAG 26 SEPTEMBER 2018
Amsterdam H2 (O) Amsterdam H4 0-0
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Amsterdam H4 Amsterdam H3 1-5
Hurley H2 (O) Bloemendaal H2 (O) 2-1
Cartouche H2 (O) Kampong H2 (O) 2-1
Pinoké H2 (O) Klein Zwitserland H2 (O) 4-2
Rotterdam H2 (O) Amsterdam H2 (O) 4-2
Amsterdam H5 hdm H2 (O) 2-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Bloemendaal H2 (O) Amsterdam H5 5-0
hdm H2 (O) Amsterdam H4 4-5
Amsterdam H3 Amsterdam H2 (O) 4-2
Pinoké H2 (O) Rotterdam H2 (O) 2-1
Klein Zwitserland H2 (O) Cartouche H2 (O) 0-2
Kampong H2 (O) Hurley H2 (O) 4-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Amsterdam H2 (O) hdm H2 (O) 1-2
Amsterdam H4 Bloemendaal H2 (O) 3-4
Amsterdam H5 Kampong H2 (O) 2-6
Hurley H2 (O) Klein Zwitserland H2 (O) 6-0
Cartouche H2 (O) Pinoké H2 (O) 2-5
Rotterdam H2 (O) Amsterdam H3 2-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Pinoké H2 (O) Hurley H2 (O) 2-1
Cartouche H2 (O) Rotterdam H2 (O) 1-1
hdm H2 (O) Amsterdam H3 2-5
Bloemendaal H2 (O) Amsterdam H2 (O) 7-4
Klein Zwitserland H2 (O) Amsterdam H5 4-0
Kampong H2 (O) Amsterdam H4 3-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Amsterdam H2 (O) Kampong H2 (O) 3-2
Amsterdam H4 Klein Zwitserland H2 (O) 1-2
Amsterdam H5 Pinoké H2 (O) 1-3
Hurley H2 (O) Cartouche H2 (O) 4-4
Rotterdam H2 (O) hdm H2 (O) 1-0
Amsterdam H3 Bloemendaal H2 (O) 7-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Pinoké H2 (O) Amsterdam H4 2-2
Cartouche H2 (O) Amsterdam H5 5-2
Hurley H2 (O) Rotterdam H2 (O) 2-1
Bloemendaal H2 (O) hdm H2 (O) 8-1
Kampong H2 (O) Amsterdam H3 4-2
Klein Zwitserland H2 (O) Amsterdam H2 (O) 3-4