Maandag 19 november, Nederland-Ierland op Hurley om 19:00.
 

Dames 02

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Bengt Wegerif
Aanvoerder Meike Spanninga

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam D2 9 21 6 3 0
2 Pinoké D2 9 16 5 1 3
3 Kampong D2 9 16 5 1 3
4 Hurley D3 9 16 4 4 1
5 Hurley D2 9 14 4 2 3
6 HIC D2 9 14 4 2 3
7 Bloemendaal D2 9 13 3 4 2
8 HIC D3 9 13 3 4 2
9 Victoria D2 9 12 4 0 5
10 SCHC D2 9 7 2 1 6
11 VVV D2 9 5 1 2 6
12 Ring Pass Delft D2 9 2 0 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
18 nov AH & BC D2 12:15 thuis - KG 20 Water
25 nov Hockeyclub VVV D2 12:45 uit
10 mrt THC Hurley D3 n.n.b uit
17 mrt Pinoké D2 n.n.b thuis
24 mrt HC Bloemendaal D2 n.n.b uit
31 mrt HIC D3 n.n.b thuis
7 apr HV Victoria D2 n.n.b uit
14 apr Hockeyclub SCHC D2 n.n.b thuis
5 mei HIC D2 12:45 uit
12 mei SV Kampong Hockey D2 n.n.b thuis
19 mei Ring Pass Delft D2 n.n.b uit
26 mei AH & BC D2 n.n.b uit
2 jun Hockeyclub VVV D2 n.n.b thuis

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HIC D2 (O) Pinoké D2 (O) 12:45
Hurley D2 (O) Amsterdam D2 (O) 12:15
Kampong D2 (O) Hurley D3 10:45
Ring Pass Delft D2 (O) VVV D2 (O) 14:45
SCHC D2 (O) Bloemendaal D2 (O) 12:15
Victoria D2 (O) HIC D3 11:00

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
HIC D2 (O) HIC D3 1-2
SCHC D2 (O) Victoria D2 (O) 2-3
VVV D2 (O) Amsterdam D2 (O) 2-3
Ring Pass Delft D2 (O) Pinoké D2 (O) 1-1
Kampong D2 (O) Bloemendaal D2 (O) 1-2
Hurley D2 (O) Hurley D3 1-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Victoria D2 (O) HIC D2 (O) 1-5
HIC D3 Kampong D2 (O) 2-5
Pinoké D2 (O) Hurley D2 (O) 2-5
Amsterdam D2 (O) SCHC D2 (O) 4-0
Hurley D3 VVV D2 (O) 6-0
Bloemendaal D2 (O) Ring Pass Delft D2 (O) 1-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Kampong D2 (O) Victoria D2 (O) 1-0
Ring Pass Delft D2 (O) HIC D3 1-5
VVV D2 (O) Pinoké D2 (O) 0-2
HIC D2 (O) SCHC D2 (O) 3-3
Hurley D3 Amsterdam D2 (O) 1-1
Hurley D2 (O) Bloemendaal D2 (O) 1-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Amsterdam D2 (O) HIC D2 (O) 7-2
Bloemendaal D2 (O) VVV D2 (O) 3-2
Pinoké D2 (O) Hurley D3 4-2
HIC D3 Hurley D2 (O) 4-2
Victoria D2 (O) Ring Pass Delft D2 (O) 3-0
SCHC D2 (O) Kampong D2 (O) 3-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Hurley D3 Bloemendaal D2 (O) 2-1
VVV D2 (O) HIC D3 0-0
Hurley D2 (O) Victoria D2 (O) 6-2
Kampong D2 (O) HIC D2 (O) 3-2
Ring Pass Delft D2 (O) SCHC D2 (O) 1-4
Pinoké D2 (O) Amsterdam D2 (O) 0-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
SCHC D2 (O) Hurley D2 (O) 1-4
Bloemendaal D2 (O) Pinoké D2 (O) 2-3
Amsterdam D2 (O) Kampong D2 (O) 1-0
HIC D3 Hurley D3 0-0
Victoria D2 (O) VVV D2 (O) 4-2
HIC D2 (O) Ring Pass Delft D2 (O) 3-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Bloemendaal D2 (O) Amsterdam D2 (O) 0-0
VVV D2 (O) SCHC D2 (O) 3-2
Ring Pass Delft D2 (O) Kampong D2 (O) 1-2
Pinoké D2 (O) HIC D3 4-0
Hurley D3 Victoria D2 (O) 3-2
Hurley D2 (O) HIC D2 (O) 0-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Victoria D2 (O) Pinoké D2 (O) 2-1
Amsterdam D2 (O) Ring Pass Delft D2 (O) 3-1
SCHC D2 (O) Hurley D3 2-3
HIC D3 Bloemendaal D2 (O) 3-3
HIC D2 (O) VVV D2 (O) 1-0
Kampong D2 (O) Hurley D2 (O) 2-0
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Hurley D3 HIC D2 (O) 1-1
HIC D3 Amsterdam D2 (O) 0-0
VVV D2 (O) Kampong D2 (O) 1-1
Pinoké D2 (O) SCHC D2 (O) 4-1
Hurley D2 (O) Ring Pass Delft D2 (O) 6-3
Bloemendaal D2 (O) Victoria D2 (O) 4-1