Zondag 19 november speelt Heren 1 thuis tegen Huizen om 14:45.
 

Heren 01

Spelers Heren 01

Kenny Bain
Janus Blom
Gonzalo Coll Mencos
Niek Collot D'escury
Christiaan Collot D'Escury
Gijs van Daalen Buissant des Amorie
Jelte van Gennip
Thom Hayward
Hjalmar Koedijker
Maarten Nyst
Brian O'malley
Victor Plat
Steven Schilte
Christiaan Stroboer
Mees Strooker
Philip Thiadens
Steven Tromp
Pim Wasser
Martijn Wetzels
Menne van Willigenburg
Daan Wisselink

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Reinoud Wolff
Manager Renze Zwerver

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Hurley H1 11 26 8 2 1
2 Nijmegen H1 11 22 6 4 1
3 HIC H1 11 20 5 5 1
4 Schaerweijde H1 11 18 5 3 3
5 HBS H1 11 17 5 2 4
6 Huizen H1 11 16 5 1 5
7 Were Di H1 11 14 4 2 5
8 USHC H1 11 12 3 3 5
9 Voordaan H1 11 12 2 6 3
10 Breda H1 11 11 3 2 6
11 Zwolle H1 11 7 2 1 8
12 Leiden H1 11 6 1 3 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 nov MMHC Voordaan H1 14:45 thuis - KG 20 Water
4 mrt U.S.H.C. H1 n.n.b uit
11 mrt NMHC Nijmegen H1 n.n.b thuis
18 mrt LOHC H1 n.n.b uit
25 mrt HC Zwolle H1 n.n.b thuis
8 apr MHCHBS H1 n.n.b uit
15 apr HIC H1 n.n.b uit
22 apr BH&BC Breda H1 n.n.b thuis
29 apr Schaerweijde H1 14:45 uit
6 mei Were Di Tilburg H1 n.n.b thuis
13 mei Huizer HC H1 n.n.b uit

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda H1 Huizen H1 14:45
HBS H1 USHC H1 14:45
HIC H1 Leiden H1 14:45
Hurley H1 Voordaan H1 14:45
Schaerweijde H1 Were Di H1 14:45
Zwolle H1 Nijmegen H1 14:45

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Were Di H1 Schaerweijde H1 2-1
Huizen H1 Breda H1 1-4
Voordaan H1 Hurley H1 3-3
USHC H1 HBS H1 2-3
Nijmegen H1 Zwolle H1 3-2
Leiden H1 HIC H1 1-3
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Zwolle H1 Leiden H1 4-0
Breda H1 Voordaan H1 2-2
HBS H1 Nijmegen H1 2-2
Hurley H1 USHC H1 5-1
Schaerweijde H1 Huizen H1 7-0
HIC H1 Were Di H1 1-0
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Voordaan H1 Schaerweijde H1 4-3
USHC H1 Breda H1 1-7
Nijmegen H1 Hurley H1 2-3
Leiden H1 HBS H1 2-5
Zwolle H1 HIC H1 0-3
Huizen H1 Were Di H1 2-1
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Breda H1 Nijmegen H1 1-4
Schaerweijde H1 USHC H1 10-1
HIC H1 Huizen H1 1-0
Were Di H1 Voordaan H1 2-2
HBS H1 Zwolle H1 0-1
Hurley H1 Leiden H1 4-0
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
USHC H1 Were Di H1 4-3
Zwolle H1 Hurley H1 2-3
Nijmegen H1 Schaerweijde H1 5-5
Voordaan H1 Huizen H1 1-4
HBS H1 HIC H1 2-2
Leiden H1 Breda H1 3-2
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
HIC H1 Voordaan H1 2-2
Hurley H1 HBS H1 6-2
Breda H1 Zwolle H1 6-4
Were Di H1 Nijmegen H1 1-6
Huizen H1 USHC H1 4-4
Schaerweijde H1 Leiden H1 2-2
ZONDAG 22 OKTOBER 2017
Nijmegen H1 Huizen H1 2-1
Zwolle H1 Schaerweijde H1 1-4
USHC H1 Voordaan H1 2-2
Hurley H1 HIC H1 6-3
HBS H1 Breda H1 4-3
Leiden H1 Were Di H1 1-1
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Were Di H1 Zwolle H1 6-3
Huizen H1 Leiden H1 1-0
Breda H1 Hurley H1 1-1
HIC H1 USHC H1 1-1
Schaerweijde H1 HBS H1 3-2
Voordaan H1 Nijmegen H1 2-8
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Leiden H1 Voordaan H1 2-3
Breda H1 HIC H1 2-4
Hurley H1 Schaerweijde H1 3-1
HBS H1 Were Di H1 5-4
Nijmegen H1 USHC H1 6-1
Zwolle H1 Huizen H1 1-5
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Nijmegen H1 HIC H1 2-2
Schaerweijde H1 Breda H1 7-4
Were Di H1 Hurley H1 2-1
Huizen H1 HBS H1 3-2
Voordaan H1 Zwolle H1 3-3
USHC H1 Leiden H1 4-2
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
HBS H1 Voordaan H1 1-0
Zwolle H1 USHC H1 0-2
Hurley H1 Huizen H1 3-1
Breda H1 Were Di H1 4-7
HIC H1 Schaerweijde H1 3-3
Leiden H1 Nijmegen H1 1-1