Let op, tijdens het EK worden alle bezoekers van THC Hurley verzocht om op parkeerterrein P7 (Pinoké) te parkeren. Te bereiken door Hurley voorbij te rijden tot aan het einde van de Kalfjeslaan.*********** Kom bij de leukste club van het bos hockeyen. Van reserve overgangsklasse tot en met de reserve 6e klasse zijn er nog plaatsen vrij voor enthousiaste dames.
 

Dames 01

Ondersteuning

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Den Bosch D1 22 60 19 3 0
2 SCHC D1 22 54 17 3 2
3 Amsterdam D1 22 45 14 3 5
4 Oranje-Rood D1 22 37 12 1 9
5 Laren D1 22 37 10 7 5
6 Kampong D1 22 32 10 2 10
7 hdm D1 22 25 7 4 11
8 Hurley D1 22 24 5 9 8
9 Groningen D1 22 19 4 7 11
10 Bloemendaal D1 22 15 4 3 15
11 MOP D1 22 15 4 3 15
12 Pinoké D1 22 8 1 5 16

Wedstrijden

Aankomende speelronde

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2016
Groningen D1 SCHC D1 1-3
Oranje-Rood D1 Amsterdam D1 1-0
Hurley D1 Den Bosch D1 1-1
MOP D1 Bloemendaal D1 1-0
Laren D1 Kampong D1 1-1
Pinoké D1 hdm D1 0-4
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2016
hdm D1 MOP D1 3-1
Amsterdam D1 Groningen D1 2-0
Kampong D1 Oranje-Rood D1 0-5
SCHC D1 Pinoké D1 6-1
Den Bosch D1 Laren D1 4-0
Bloemendaal D1 Hurley D1 2-4
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2016
Bloemendaal D1 Den Bosch D1 0-4
Pinoké D1 Amsterdam D1 1-3
Groningen D1 Kampong D1 1-1
MOP D1 SCHC D1 1-5
Hurley D1 hdm D1 3-1
Oranje-Rood D1 Laren D1 1-2
VRIJDAG 30 SEPTEMBER 2016
Laren D1 Groningen D1 3-0
Kampong D1 Pinoké D1 3-0
SCHC D1 Hurley D1 2-0
Amsterdam D1 MOP D1 1-0
Den Bosch D1 Oranje-Rood D1 2-1
hdm D1 Bloemendaal D1 2-1
ZONDAG 2 OKTOBER 2016
hdm D1 Den Bosch D1 1-4
Pinoké D1 Laren D1 2-3
MOP D1 Kampong D1 3-2
Groningen D1 Oranje-Rood D1 4-2
Bloemendaal D1 SCHC D1 0-4
Hurley D1 Amsterdam D1 2-4
ZONDAG 9 OKTOBER 2016
SCHC D1 hdm D1 3-2
Den Bosch D1 Groningen D1 4-0
Kampong D1 Hurley D1 4-1
Amsterdam D1 Bloemendaal D1 4-0
Oranje-Rood D1 Pinoké D1 3-0
Laren D1 MOP D1 7-0
ZONDAG 16 OKTOBER 2016
SCHC D1 Den Bosch D1 2-3
Pinoké D1 Groningen D1 0-0
Bloemendaal D1 Kampong D1 3-5
hdm D1 Amsterdam D1 0-3
Hurley D1 Laren D1 1-1
MOP D1 Oranje-Rood D1 2-1
ZONDAG 23 OKTOBER 2016
Laren D1 Bloemendaal D1 4-1
Oranje-Rood D1 Hurley D1 0-1
Kampong D1 hdm D1 3-0
Groningen D1 MOP D1 1-0
Amsterdam D1 SCHC D1 1-0
Den Bosch D1 Pinoké D1 8-1
ZONDAG 30 OKTOBER 2016
Bloemendaal D1 Oranje-Rood D1 0-4
MOP D1 Pinoké D1 1-0
hdm D1 Laren D1 2-0
Amsterdam D1 Den Bosch D1 0-0
SCHC D1 Kampong D1 4-0
Hurley D1 Groningen D1 1-0
ZONDAG 6 NOVEMBER 2016
Laren D1 SCHC D1 0-0
Oranje-Rood D1 hdm D1 1-1
Kampong D1 Amsterdam D1 3-2
MOP D1 Den Bosch D1 2-3
Pinoké D1 Hurley D1 2-2
Groningen D1 Bloemendaal D1 1-1
ZONDAG 13 NOVEMBER 2016
SCHC D1 Oranje-Rood D1 3-1
Bloemendaal D1 Pinoké D1 1-1
Hurley D1 MOP D1 0-0
Amsterdam D1 Laren D1 5-1
Den Bosch D1 Kampong D1 2-0
hdm D1 Groningen D1 0-1
ZONDAG 26 FEBRUARI 2017
Bloemendaal D1 MOP D1 3-0
hdm D1 Pinoké D1 2-0
Den Bosch D1 Hurley D1 5-0
SCHC D1 Groningen D1 1-0
Amsterdam D1 Oranje-Rood D1 1-2
ZONDAG 5 MAART 2017
Laren D1 Den Bosch D1 1-2
Pinoké D1 SCHC D1 0-4
Oranje-Rood D1 Kampong D1 4-1
Hurley D1 Bloemendaal D1 1-2
MOP D1 hdm D1 0-2
Groningen D1 Amsterdam D1 0-4
ZONDAG 12 MAART 2017
SCHC D1 MOP D1 4-0
Kampong D1 Groningen D1 3-2
Den Bosch D1 Bloemendaal D1 5-0
hdm D1 Hurley D1 2-2
Laren D1 Oranje-Rood D1 3-1
Amsterdam D1 Pinoké D1 4-1
ZONDAG 19 MAART 2017
Bloemendaal D1 hdm D1 0-0
Pinoké D1 Kampong D1 0-2
Groningen D1 Laren D1 1-1
MOP D1 Amsterdam D1 1-6
Hurley D1 SCHC D1 0-2
Oranje-Rood D1 Den Bosch D1 0-4
VRIJDAG 24 MAART 2017
Kampong D1 Laren D1 1-3
ZONDAG 26 MAART 2017
Amsterdam D1 Hurley D1 0-0
SCHC D1 Bloemendaal D1 2-0
Den Bosch D1 hdm D1 2-1
Laren D1 Pinoké D1 1-0
Kampong D1 MOP D1 4-0
Oranje-Rood D1 Groningen D1 6-1
ZONDAG 2 APRIL 2017
Groningen D1 Den Bosch D1 1-2
MOP D1 Laren D1 1-1
Bloemendaal D1 Amsterdam D1 0-2
hdm D1 SCHC D1 0-3
Pinoké D1 Oranje-Rood D1 0-5
Hurley D1 Kampong D1 2-4
ZONDAG 9 APRIL 2017
Den Bosch D1 SCHC D1 1-1
Laren D1 Hurley D1 1-2
Amsterdam D1 hdm D1 6-0
Kampong D1 Bloemendaal D1 2-1
Oranje-Rood D1 MOP D1 4-1
Groningen D1 Pinoké D1 1-1
ZATERDAG 15 APRIL 2017
MOP D1 Groningen D1 1-5
Hurley D1 Oranje-Rood D1 0-5
SCHC D1 Amsterdam D1 2-0
hdm D1 Kampong D1 3-1
Pinoké D1 Den Bosch D1 0-1
Bloemendaal D1 Laren D1 1-3
ZONDAG 23 APRIL 2017
Kampong D1 SCHC D1 1-4
Groningen D1 Hurley D1 1-1
Laren D1 hdm D1 2-0
Pinoké D1 MOP D1 3-1
Den Bosch D1 Amsterdam D1 1-0
Oranje-Rood D1 Bloemendaal D1 2-0
ZONDAG 30 APRIL 2017
Amsterdam D1 Kampong D1 1-0
Bloemendaal D1 Groningen D1 1-0
SCHC D1 Laren D1 2-2
hdm D1 Oranje-Rood D1 1-2
Hurley D1 Pinoké D1 0-0
Den Bosch D1 MOP D1 5-0
ZONDAG 7 MEI 2017
Laren D1 Amsterdam D1 0-0
Groningen D1 hdm D1 0-0
Pinoké D1 Bloemendaal D1 2-3
Oranje-Rood D1 SCHC D1 0-2
MOP D1 Hurley D1 1-1
Kampong D1 Den Bosch D1 1-4